Formacionet zyrtare: Liverpool – Sheffield United

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Liverpool – Sheffield United.

Sport

24/10/2020 20:00

Liverpool luan në ‘Anfield’ këtë fundjavë në kuadër të Premierligës, ndaj skuadrës së Sheffield United.

Nikoqirët shihen favoritët për tri pikët, shkruan lajmi.net.

Ndeshja mes Liverpool dhe Sheffield luhet me fillim nga ora 21:00.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Lajmi.net/

Liverpool:

Sheffield UTD: