Gjiganti gjerman futet në garë për Iscon – Lajmi.net
Gjiganti gjerman futet në garë për Iscon
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 12:16, 7 December 2018
Numri i skuadra të interesuar për mesfushorin  Real Madrid,Isco, vazhdon të rritet.

Isco me shumë mundësi do të largohet nga Real Madrid në fund të sezonit, me disa skuadra që janë të interesuara për shërbimet e tij.

Është Bayern Munich skuadra e fundit që ka hyrë në garë për yllin e Kombëtares së Spanjës, përcjell ‘lajmi.net’.

Marrëdhënia jo e mirë e tij me trajnerin argjentinas ka bërë që Isco të mendojë largimin nga Santiago Bernabeu.

Skuadrat tjera të interesuara për Iscon janë edhe Manchester City dhe Juventus./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO