Formacionet zyrtare: Hertha Berlin – Bayern Munich

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Hertha Berlin – Bayern Munich.

Sport

23/01/2022 16:47

Liderët e Bundesliga udhëtojnë drejt kryeqytetit, për të kërkuar tri pikët e radhës në kampionat, shkruan lajmi.net.

Bayern Munich synon ta mbajë në gjashtë pikë diferencën me Borussia Dortmund, para pauzës së kombëtareve.

Ndeshja mes Hertha dhe Bayern luhet me fillim nga ora 17:30.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Lajmi.net/

Hertha:

Bayern: