ZYRTARE: UEFA befason me vendimin për Ramosin – Lajmi.net
ZYRTARE: UEFA befason me vendimin për Ramosin
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 13:26, 13 April 2018
UEFA vendosi të mos e dënojë yllin e ekipit të Los Blancos, Sergio Ramos.

Sergio Ramos nuk do të mungojë në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve.

UEFA nuk ka hapur procedur disiplinore kundër prezencës së kapitenit të Real Madridit, në bankinë, përkundër suspendimit ndaj Juventusit.

Ramos shkeli rregullat duke qëndruar në bankinën e Real Madridit përkundër suspendimit për ndeshjen e kthimit në çerekfinale, përcjell “lajmi.net”.

Mirëpo, UEFA vendosi të mos e dënojë yllin e ekipit të Los Blancos. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO