Milan heq dorë nga super lojtari – Lajmi.net
Milan heq dorë nga super lojtari
Autori: Lajmi.net MerkatoSerie ASport 10:42, 16 April 2019
Milan ka tentuar që gjatë afatit kalimtar të janarit ta transferojë Yannick Carrascon.

Yannick Carrasco aktualisht luan në Kinë, gjersa refuzoi të largohet në afatin kalimtar të dimrit.

Milan ishte tejet i interesuar në transferimin e anësorit belg, por tani duket se tani ka hequr dorë, përcjell lajmi.net nga Calciomercato.

Sipas mediumit italian, rosonerët nuk janë më të interesuar në transferimin e Carrascos, pasi kanë objektiva tjera.

Milan është duke u fokusuar tani në transferimin e Richarlison nga Everton dhe Gerard Deulofeun nga Watford. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO