Këtu mund ta ndiqni LIVE ndeshjen Bakken Bears – Z Mobile Prishtina – Lajmi.net
Këtu mund ta ndiqni LIVE ndeshjen Bakken Bears – Z Mobile Prishtina
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 18:27, 30 October 2018
Z Mobile Prishtina zhvillon një ndeshje tjetër të rëndësishme në FIBA Europe Cup.

Skuadra nga Kosova me fillim nga ora 18:30, luan si mysafire e skuadrës nga Danimarka, Bakken Bearisit.

Kryeqytetasit në këtë ndeshje hynë pas dy fitoreve në grup.

Ndeshjen mes Bakken Bears dhe Z Mobile Prishtina mund ta shikoni në linkun e mëposhtme./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO