Formacionet zyrtare: Real Madrid – Melilla – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Real Madrid – Melilla
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 15:18, 6 December 2018
Real Madrid zhvillon ndeshjen e kthimit të Kupës së Mbretit ndaj Melilla.

‘Los Blancos’ pas fitores 0-4 të shënuar në ndeshjen e parë në udhëtim, tani në ‘Santiago Bernabeu’ presin skuadrën nga liga e tretë.

Ndeshja mes Real Madrid dhe Melilla fillon nga ora 16:15, përcjell ‘lajmi.net’.

Formacionet zyrtare:

Real Madrid: Keylor; Carvajal, Vallejo, Javi Sánchez, Odriozola; Isco, Llorente, Valverde; Asensio, Mariano, Vinícius.

Rezervistët: Kiko Casilla, Varane, Lucas V, Ceballos, Cristo, Fidalgo and Fran Garcia.

Melilla:

/Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO