Mirlind Daku spektakolar, gol dhe asist në fitoren 0:2 të Rubin Kazan ndaj Zenitit

Mirlind Daku ka shkëlqyer sonte për Rubin Kazanin. Sulmuesi shqiptar ishte protagonist absolut në fitoren 0:2 në udhëtim të Rubin Kazanit ndaj Zenit St.Petersburg. Daku shënoi për epërsinë fillestare të mysafirëve në minutën e 50-të të ndeshjes. Santos remains on bench Rodrigao starts over Erakovic Mantuan starts over Pedro & Artur Vujacic & Iwu return…

Sport

24/04/2024 22:27

Mirlind Daku ka shkëlqyer sonte për Rubin Kazanin.

Sulmuesi shqiptar ishte protagonist absolut në fitoren 0:2 në udhëtim të Rubin Kazanit ndaj Zenit St.Petersburg.

Daku shënoi për epërsinë fillestare të mysafirëve në minutën e 50-të të ndeshjes.