A e dini që Jese është futbollisti me të dashurën më seksi në botë? (FOTO)

Të gjithë mund ta mbani mend ish yllin e Realit, Jese, i cili jo në pak raste tregoi vlerat e tij në Madrid, por këtë sezon është në hije të plotë.

Sport

22/11/2016 14:39

Në sfidën e fundit ai shënoi një goli nga pika e bardhë, dhe dedikimi sigurisht shkoi për të dashurën e tij super bukuroshe.

Sulmuesi i Parisit i ka dedikuar një shkrim shumë të bukur bukuroshes Aurah, e cila mbushi dje 27 vjeç.

Për Jese mund të themi se shkon më së miri shprehja që ” ka më shumë fat në dashuri se në punë”.

112 cats1468688789_597126_1468688862_album_grande img_cordula_20160808-191806_imagenes_md_otras_fuentes_rzuiziziziz-ktfb-980x554mundodeportivo-web

aurah.ruiz https://www.instagram.com/aurah.ruiz/?hl=en

1470733798_284549_1470733934_album_normal

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.