Zambrotta: Juventus – Barcelona, ky ekip do të kualifikohet në gjysmëfinale (FOTO) – Lajmi.net
Zambrotta: Juventus – Barcelona, ky ekip do të kualifikohet në gjysmëfinale (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 11:05, 18 March 2017
Gianluca Zambrotta ka parashikuar duelin mes Juventusit dhe Barcelonës në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve.

Ish mbrojtësi i Juventusit dhe Barcelonës, Gianluca Zambrotta ka parashikuar duelin e skuadrave në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve.

Ai beson se “Bianconerët” tani kanë më shumë mundësi ta mposhtin gjigantin katalan se në të kaluarën. “Juventus mund ta eliminojë Barcelonën”, deklaroi Zambrotta për “Gazzetta dello Sport”, përcjell “lajmi.net”.

“Barcelona sot nuk është ai ekipi që ishte nën drejtimin e Pep Guardiolës. Juventus duhet ta shfrytëzojë ndeshjen e parë në shtëpi dhe mungesën e Busquets për shkak të suspendimit”, theksoi ai. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Supercar Showdown
  • Play Berry Rush
  • Play Stealth Sniper