Turpi i radhës i tifozëve serbë: E djegin flamurin e Shqipërisë në Milano (FOTO) – Lajmi.net
Turpi i radhës i tifozëve serbë: E djegin flamurin e Shqipërisë në Milano (FOTO)
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 17:00, 18 March 2017
Tifozët e skuadrës serbe, Crvena Zvezda, dje (e premte) në qytetin e Milanos kanë djegur një flamur të Shqipërisë.

Një akt i turpshëm është parë nga tifozët e Crvena Zvezda, ‘Delije’ në qytetin italian të Milanos, ku kanë djegur një flamur të Shqipërisë, ndërsa kanë shpalosur edhe një flamur tjetër në të cilin e paraqitnin Kosovën si vend të Serbisë.

Këta tifozë kishin udhëtuar në Milano për të ndjekur skuadrën e tyre në ndeshjen e vlefshme për Euroleague ndaj Olimpija, shkruan ‘B92’, përcjell lajmi.net./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Crvena Zvezda

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master
  • Play Berry Rush
  • Play Pro Kicker Frenzy