Përleshjet në Minatori gjatë ndeshjes Trepça – Sigal Prishtina (VIDEO) – Lajmi.net
Përleshjet në Minatori gjatë ndeshjes Trepça – Sigal Prishtina (VIDEO)
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 9:05, 18 February 2017
Policia ka arrestuar disa persona në Mitrovicë pas përleshjeve në Minatori gjatë ndeshjes Trepça - Sigal Prishtina në gjysmëfinalen e Kupës së Kosovës në basketboll.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

Fjalët kyçe: Sigal Prishtina, Trepça

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master Japan