Përleshje ndërmjet tifozëve të Partizanit e Tiranës në basketboll – Lajmi.net
Përleshje ndërmjet tifozëve të Partizanit e Tiranës në basketboll
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 19:34, 9 December 2017
Derbi i basketbollit mes Partizanit dhe Tiranës, që po luhet në ‘Asllan Rusi”, ka bërë që pallati i sportit të rrethohet nga forca të shumta policie.

Shkak është bërë një konfrontim mes tifozërive të të dyja palëve, ndërsa raportohet se është ndaluar edhe një tifoz, raporton Supersport.

Gjithashtu, policia ka larguar nga pallati i sportit edhe ultrasit e Partizanit, për tentativë për të krijuar kushtet normale për zhvillimin e takimit.

Fjalët kyçe: KB Partizani, KB Triana

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball