Peja humb në gjysmëfinalen e dytë dhe eliminohet – Lajmi.net
Peja humb në gjysmëfinalen e dytë dhe eliminohet
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 20:43, 29 March 2017
Peja është eliminuar në gjysmëfinalen e Ligës Ballkanike.

Pejanët u mposhtën në ndeshjen e dytë në udhëtim nga Kumanova.

Vendësit fituan me gjashtë pikë epërsi, 86:80.

Përkundër fitores me katër pikë epërsi në ndeshjen e parë, Peja u eliminua.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Kumanova, Peja

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Berry Rush
  • Play Supercar Showdown
  • Play 8 Ball Pool