KB Peja shkatërron KB Trepçën – Lajmi.net
KB Peja shkatërron KB Trepçën
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 20:31, 1 April 2017
KB Peja në palestrën ‘Karagaçi’ ka mposhtur me rezultat të thellë KB Trepçën.

Skuadra pejane më lehtë se sa është pritur ka mposhtur KB Trepçën, me rezultat 109-86.

Vendasit ishin më të mirë se mysafirët nga Mitrovica në të gjitha çerekët, përjashtimisht atij të tretit./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball