Formacionet zyrtare: Wolfsburg – Bayern Munich – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Wolfsburg – Bayern Munich
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 17:36, 29 April 2017
Skuadra e Carlo Ancelottit, sot në udhëtim zhvillon ndeshjen e vlefshme të xhiros së 31-të të Bundesligës.

Në rast fitore, Bayerni shpallet kampion i Bundesligës.

Formacionet zyrtare:

Wolfsburg: Casteels – Kuba, Knoche, Rodríguez, Horn – Bazoer, Luiz Gustavo – Didavi, Arnold, Gerhardt – Mario Gómez.

Bayern Munich: Ulreich – Lahm, Javi Martínez, Hummels, Alaba – Kimmich, Thiago – Robben, Müller, Coman – Lewandowski.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO