Formacionet zyrtare: Arsenal – Manchester United – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Arsenal – Manchester United
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 17:31, 2 December 2017
Arsenal dhe Manchester United zhvillojnë derbin e xhiros së 15-të në Premierligën angleze.

Do të jetë stadiumi ‘Emirates’ nikoqir i kësaj super-përballje që fillon nga ora 18:30.

Tashmë të dy trajnerët kanë vendosur për formacionet startues për këtë sfidë, ku do të kërkojnë tre pikët për të vazhduar garën për t’i përmbushur synimet e tyre.

Formacionet zyrtare:

Arsenal: Čech, Bellerín, Mustafi, Koscielny, Monreal, Kolašinac; Ramsey, Xhaka, Sánchez, Özil, Lacazette.

Manchester United: De Gea, Valencia, Smalling, Lindelöf, Rojo, Young, Matić, Pogba, Lingard, Martial, Lukaku

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO