Formacionet e derbit në Wembley: Tottenham – Arsenal – Lajmi.net
Formacionet e derbit në Wembley: Tottenham – Arsenal
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 9:51, 10 February 2018
Mediat angleze kanë publikuar formacionet zyrtare për ballafaqimin në Wembley me fillim nga ora 13:30.

Tottenham dhe Arsenal takohen sot në derbin e madh të Premierligës.

Mediat angleze kanë publikuar formacionet zyrtare për ballafaqimin në Wembley me fillim nga ora 13:30.

Tottenham: Lloris; Trippier, Sanchez, Vertonghen, Davies; Dier, Dembele, Eriksen, Son, Alli; Kane.

Arsenal: Ospina; Monreal, Mustafi, Koscielny; Bellerin, Kolasinac, Xhaka, Ozil, Ramsey, Mkhitaryan; Aubameyang.

Fjalët kyçe: Arsenal, Tottenham

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master Japan
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play World Soccer Champion