Është 41 vjeçar, mirëpo shikoni “ngulitjen” fenomenale  të Vince Carter – Lajmi.net
Është 41 vjeçar, mirëpo shikoni “ngulitjen” fenomenale  të Vince Carter
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 17:36, 12 October 2018
Vince Carter, pa dyshim legjendë e lojës së basketbollit, tashmë është 41 vjeçar.

Amerikani duket se nuk e njeh moshën dhe nuk ka të ndalur me lojen e tij.

Ai së fundmi, para publikut, bëri atë që di më së miri. Një “ngulitje” fenomenale.

“Ngulitje” si kjo që do të shihni më poshtë, shumica e lojtarëve në moshën më të mirë nuk mund t’i bëjnë. /Lajmi.net/

Shikoni të mahnitshmin Carter:

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO