E pabesueshme: Basketbollisti i ri shënon 70 pikë në një ndeshje në NBA (VIDEO) – Lajmi.net
E pabesueshme: Basketbollisti i ri shënon 70 pikë në një ndeshje në NBA (VIDEO)
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 8:46, 25 March 2017
Basketbollisti i Phoenix Suns, Devin Booker ka realizuar 70 pikë në duelin ndaj Boston Celtics në NBA. 20-vjeçari u bë basketbollisti më i ri që realizoi këtë shifër.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play Zombie Big Trouble