Drilon Hajrizi shpallet ‘MVP’ i finales – Lajmi.net
Drilon Hajrizi shpallet ‘MVP’ i finales
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 23:02, 19 February 2017
Drilon Hajrizi është shpallur ‘MVP’ i Kupës së Kosovës dhe këtë çmim e ka marrë në Mitrovicë aty ku ishte “mbret”, por tani me fanellë tjetër, atë të Sigal Prishtinës.

Hajrizi ishte lojtari më i dalluar në fushë, me 17 pikë të shënuara.

Ai pas ndeshjes u deklarua shumë i lumtur me suksesin e arritur në Kupën e Kosovës.

“Kemi treguar një karakter shumë të madh sa i përket fituesit. Kemi arrit me u kthyer si ekip edhe me i ndihmuar njëri-tjetrit”, ka deklaruar Hajrizi./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Rock Wheels
  • Play Berry Rush
  • Play Supercar Showdown