Cavaliers – Warriors, ky ekip fiton ndeshjen e tretë finale në NBA – Lajmi.net
Cavaliers – Warriors, ky ekip fiton ndeshjen e tretë finale në NBA
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 7:13, 7 June 2018
Golden State Warriors tani kanë epërsi 3:0 dhe janë vetëm një fitore larg titullit të kampionit në NBA.

Golden State Warriors është pranë titullit të kampionit në NBA.

Kevin Durant realizoi 43pikë dhe 14 kërcime duke udhëhequr ekipin e tij drejt fitores ndaj Cleveland Cavaliers me rezultat 110-102 në ndeshjen e tretë të serisë finale në NBA.

Warriors tani kanë epërsi 3:0 dhe janë vetëm një fitore larg titullit të kampionit në NBA, përcjell “lajmi.net”.

Ndeshja e katërt zhvillohet në Quicken Loans Arena, të premten mbrëma. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO