Capello rikthehet në skenë, merr drejtimin e Kombëtares së njohur – Lajmi.net
Capello rikthehet në skenë, merr drejtimin e Kombëtares së njohur
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 18:09, 12 October 2017
Fabio Capello mund të marrë Kombëtaren e Italisë.

Trajneri i njohur italian, Fabio Capello, pritet të ndahet me ekipin e Jiangsu Suning.

Sipas mediave italiane, Capello mund të bëhet përzgjedhës i Italisë, përcjellë “Lajmi.net”.

Trajneri aktual, Giampiero Ventura, nuk ka impresionuar aspak me lojën dhe me rezultatet.

Italia është në “play-off” të Kupës së Botës. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Fabio Capello

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play Berry Rush