Lajmi.net - Lajme të Kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomia, sporti, showbiz, lifestyle, arti dhe teknologjia.

Aktuale

Sport

të fundit nga LajmiVOX

LajmiVOX: Flasin qytetarët – “Më shumë punë e më pak festa” (Video)

Kosova është i vetmi vend në rajon që ka shumë festa

LAJMIVOX

LajmiVOX: Mendimi i qytetarëve për vetëvrasjet në Kosovë (Video)

Janë të shumta shkaqet që po rrisin vetëvrasjet, e një

LajmiVOX: ‘Termokosi’, disa qytetarë i ngrohë shumë e disa i mërdhinë (Video)

Ngrohtorja e qytetit “Termokos” ka filluar sezonin e ngrohjes ashtu

 • Tanya Mityushina
  tanya-guess-1
 • Danielle Knudson
 • Rita Ora në Tezenis
  rita
 • Rita Ora në ‘Tezenis’
  ritaa
 • Rita Ora në ‘Tezenis’
  rita2

Lifestyle  

Fun  

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

 • Play 8 Ball Pool
 • Play Bow Master Japan
 • Play Zombie Big Trouble
 • Play iStunt 2