Aktuale

Sport

të fundit nga .TV

Hardh Fest më 5 dhe 6 shtator në Rahovec

Hardh Fest po vjen – rrush, muzikë e çka jo tjetër (Foto/Video)

Rrushin dhe të gjitha produktet e tij, në Rahovec mund

shkolla "Faik Konica" Prishtinë / Foto & Video: Bujar Terstena

Abetarja në tablet nga viti i ardhshëm (Video)

Abetarja vitin e ardhshëm do të jetë edhe në mënyrë

 • Hannah Ferguson
  Swimsuit 2015: Route 66
Hannah Ferguson
NA/NA, NA, USA
5/22/2014
X158191 TK4
Credit: Ben Morris
 • Hannah Davis
  Swimsuit 2014: New Jersey
Hannah Davis
NJ, USA
9/7/2013
X156875 TK3
Credit: Ben Watts
 • Nina Agdal
  ***NORTH AMERICA usage only, ending February 28, 2015; credit: James Macari/Sports Illustrated; caption must include the words "on sale now." NO INTERNATIONAL USE.***

Swimsuit: 2015 Issue: Portrait of Nina Agdal during photo shoot. Swimsuit by Skimpy Bikini. 
USA 6/18/2014
CREDIT: James Macari/Sports Illustrated
SetNumber: X158332 TK2
 • Chloe Terae
  CHLOE
 • Bruna Tuna
  Bruna Tuna

Lifestyle  

Fun  

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

 • Play Bow Master Japan
 • Play Bubble Trouble
 • Play Bow Master
 • Play 8 Ball Pool