Zhvishet Shkëndije Mujaj në Skype

Shkëndije Mujaj ka postuar një fotografi të radhës ku shihet se ishte duke komunikuar me nënën e saj para së cilës kishte dalë pothuajse e tëra e pa rroba.

ShowBiz

08/11/2014 18:48

Në llogarinë e saj në ‘Facebook’ ka shumë fotografi, por në to shihen shumë pak rroba. Është kjo bukuroshja Shkëndije Mujaj, e cila nuk po ka të ndalur. Ajo ka postuar një fotografi të radhës ku shihet se ishte duke komunikuar me nënën e saj para së cilës kishte dalë pothuajse e tëra e pa rroba.

Zhveshja për të nuk paraqet problem. Madje, duket se Shkëndije Mujaj ka pasion që ta shfaq trupin e saj para të tjerëve, për t’iu treguar atyre se sa seksi është. E si do ta bënte këtë gjë më mirë se sa me postimin e fotografive në rrjetet sociale. Ajo pas vete ka grumbulluar shumë fansa të cilët janë gjithmonë të gatshëm t’i pëlqejnë fotot e saj.

Në vazhdën e këtyre fotografive të Shkëndijes është edhe ajo në të cilën shihet duke folur me nënën në ‘Skype’ dhe në trupin e saj kishte fare pak rroba sa për të mos thënë se ishte e zhveshur komplet. E kjo fotografi ka tërhequr vëmendjen e shumë fansave të saj të cilit e kritikonin atë se si ka mundur që të dalë para nënës së saj në atë gjendje.

Shkëndije Mujaj në Skype

Ndër të tjera, gazeta Tribuna para disa kohësh ka mësuar se Shkëndija është duke punuar në një këngë të re, por e cila nuk është publikuar ende, duke zgjuar kështu edhe më shumë kureshtjen për atë se çka do të servojë ajo për gjithë fansat e saj dhe se a do të jetë ajo ‘tërmeti’ i radhës që do ta prekë skenën muzikore shqiptare.