Zbulohet lista e lojtarëve të ftuar nga Barcelona për ndeshjen kundër Man Utd – Lajmi.net
Zbulohet lista e lojtarëve të ftuar nga Barcelona për ndeshjen kundër Man Utd
Autori: Lajmi.net La LigaSport 21:14, 15 April 2019
Barcelona e ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen e dytë ndaj Manchester United në Ligën e Kampionëve.

Barcelona e fitoi ndeshjen e parë çerekfinale në Old Trafford, me rezultat, 0:1, gjersa do të ketë një punë më të lehtë në ndeshjen e dytë ndaj Manchester United në Ligën e Kampionëve.

Ernesto Valverde ka ftuar 18 lojtarë për përballjen e dytë ndaj ‘Djajve të Kuq’ që zhvillohet në Camp Nou, përcjell lajmi.net.

Ousmane Dembele pritet të startojë nga minuta e parë, pas lëndimit që kishte javë më parë, ndërsa Philippe Coutinho pritet ta startojë ndeshjen nga stoli.

Më poshtë mund ta shikoni listën e plotë të Barcelonës ndaj Manchester United. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO