Tifozët e Real Madridit votojnë kundërshtarin e gjysmëfinales në Champions – Lajmi.net
Tifozët e Real Madridit votojnë kundërshtarin e gjysmëfinales në Champions
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 7:34, 13 April 2018
Tifozët e Real Madridit votojnë në sondazhin e krijuar nga "Marca".

Tifozët e Real Madridit kanë një kundërshtar të preferuar për shortin e gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve.

Në një sondazh të krijuar nga e përditshmja sportive madrilene “Marca”, numrin më të madh të votave të tyre e mblodhi Roma.

Por, ekipi me të cilin nuk duan fare të takohen tani nuk është Bayern Munich, përcjell “lajmi.net”.

Numrin më të vogël të votave në sondazh e mori Liverpool duke u shfaqur si kundërshtar i papëlqyer nga tifozët e “Los Blancos”. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO