Super gol nga Suso, Milan barazon rezultatin – Lajmi.net
Super gol nga Suso, Milan barazon rezultatin
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 22:24, 8 November 2018
Është barazuar rezultati në ndeshjen Real Betis – Milan.

“Rosonerët” kanë arritur të barazojnë rezultatin në minutën e 62’ të takimit, shkruan lajmi.net.

Ishte anësori Suso ai i cili realizoi golin e barazimit. Mbetën edhe 30 minuta lojë deri në fund të takimit.

Ky është goli i Suso: /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO