Sport – Lajmi.net

Aktuale

Guardiola flet për presionin që ndjeu ndaj Tottenham: Mund ta humbnim ligën

Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, ka treguar për presionin që ka ndjerë gjatë ndeshjes që u luajt sot, kundër Tottenham....

20 April, 2019 Lexo më shumë

Juventus shënon fitore ndaj Fiorentinës, shpallet kampion në Serie A

Skuadra e Juventus është shpallur edhe zyrtarisht kampione në Itali, në Serie A....

20 April, 2019 Lexo më shumë

Formacionet zyrtare: Barcelona – Real Sociedad

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Barcelonës dhe Real Sociedad....

20 April, 2019 Lexo më shumë

Formacionet zyrtare: Inter – Roma

Janë publikuar formacionet zyrtare për super derbin Inter - Roma....

20 April, 2019 Lexo më shumë

Gattuso i pakënaqur me skuadrën e tij

Trajneri i Milan, Gennaro Gattuso, është shprehur shumë i pakënaqur me skuadrën e tij, pas ndeshjes ndaj Parmas....

20 April, 2019 Lexo më shumë

Ylli i Napolit dhe Ancelotti prishin raportet

Situata në skuadrën e Napolit duket se nuk është aspak e mirë....

20 April, 2019 Lexo më shumë

Man City i futet garës me Juventus, synimi Joao Felix

Manchester City është skuadra e fundit që i është futur garës për yllin e Benfica, Joao Felix....

20 April, 2019 Lexo më shumë

Bayern Munich shënon fitore minimale ndaj Werder, ruan kreun e tabelës

Skuadra e Bayern Munich e ka mbyllur me fitore edhe xhiron e 29-të të Bundesligas....

20 April, 2019 Lexo më shumë

Formacionet zyrtare: Juventus – Fiorentina

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Juventus – Fiorentina....

20 April, 2019 Lexo më shumë

Prishtina shënon fitore dramatike në Gjilan për kreun e tabelës, fiton edhe Llapi

Kanë përfunduar dy ndeshjet e planifikuara të luhen sot në kuadër të Superligës së Kosovës....

20 April, 2019 Lexo më shumë

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO