Ronaldo reagon në Facebook (FOTO)

21:39 | 11 Janar 2016

Cristiano Ronaldo është dashur të shprehet i lumtur me përfshirjen në formacionin e vitit.

Pas ceremonisë së Topit të Artë, Ronaldo ka reaguar në rrjetin social Facebook.

“I lumtur që jam përfshirë në formacionin më të mirë të vitit 2015”, ka shkruar Ronaldo në fotografinë e postuar, përcjellë “Lajmi.net”.

Gjithsesi, që të dy, Ronaldo dhe Messi, kanë treguar respekt për njëri tjetrin gjatë konferencës për shtyp para fillimit të ceremonisë.

1212