Rashica paraqitet tetë minuta në humbjen e Werderit – Lajmi.net
Rashica paraqitet tetë minuta në humbjen e Werderit
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 22:23, 6 April 2018
Hannover ka ndërprerë serinë e rezultateve të mira të Werder Bremen, duke i mposhtur 2:1 në ndeshjen hapëse të xhiros së 29-të të Bundesligës.

Skuadra e Milot Rashicës, nuk ka arritur të shmang humbjen nga udhëtimi te Hannover.

Hernik dhe Klaus shënuan për vendasit, ndërsa Belfodil shënoi golin e vetëm për mysafirët nga Bremen.

Milot Rashica u inkuadrua në lojë në tetë minutat e fundit të ndeshjes, pa mundur ta bënte ndryshimin./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO