Policia: Në autobusin e Dortmundit kanë ndodhur tri shpërthime

20:41 | 11 Prill 2017

Policia gjermane ka lëshuar një njoftim zyrtar rreth shpërthimeve në autobusin e Dortmundit.

Në njoftimin e bërë në ‘Twitter’, policia njofton se kanë ndodhur tre shpërthime në autobusin e skuadrës Dortmund.

Kujtojmë se nga këto shpërthime ka mbetur i lënduar mbrojtësi Marc Batra, ndërsa ndeshja mes Dortmundit dhe Monacos është shtyrë për nesër./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy