Pesë kërcënimet e mëdha të Bayernit për Realin – Lajmi.net
Pesë kërcënimet e mëdha të Bayernit për Realin
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 18:20, 13 April 2018
Bayern Munich dhe Real Madrid janë vënë përballë në shortin e Ligës së Kampionëve.

Këto dy skuadra do të takohen në gjysmëfinale të kësaj gare, për të kërkuar finalen që do të luhet këtë sezon në Kiev të Ukrainës.

Për të kaluar në gjysmëfinale, Real Madrid me shumë vështirësi eliminoi Juventusin, ndërsa Bayern Munich spanjollët e Sevillas.

‘MundoDeportivo’ i ka kushtuar një artikull kësaj ndeshje, duke potencuar edhe pesë kërcënimet e mëdha të Bayernit për Realin.

Sipas medias katalane, James Rodriguez, Thomas Muller, Franck Ribery, Arjen Robben dhe Robert Lewandowski janë pesë kërcënimet e mëdha të Bayernit për Realin e Madridit./Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO