Përfundimisht James Rodriguez po transferohet te kjo skuadër – Lajmi.net
Përfundimisht James Rodriguez po transferohet te kjo skuadër
Autori: Lajmi.net MerkatoSerie ASport 15:55, 11 February 2019
James Rodriguez duket se ka vendosur për të ardhmen e tij.

James Rodriguez po e përfundon huazimin dy vjeçar te Bayern Munich nga Real Madridi.

Babai i kolumbianit ka zbuluar se ata kanë filluar bisedimet me Juventusin, ndërsa marrëveshja mund të arrihet pa përfunduar ky sezon, përcjell lajmi.net.

‘Zonja e Vjetër’ do ta transferojë James Rodriguezin për 40 milionë euro nga Real Madridi, pasi edhe dëshira e lojtarit është që të luajë në Torino.

Një ndikim të madh në transferimin e kolumbianit te Juventusi po e bënë edhe Cristiano Ronaldos, që e ka telefonuar ish-bashkëlojtarin e tij te madrilenët. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO