Të Infektuar: 1147

Të Shëruar: 874

Të Vdekur: 30

Një nënë i vendos makijazh foshnjës dhe pamjet janë shumë qesharake

14:58 | 22 Maj 2020

Kjo bebe me makijazh në fytyrë duket shumë qesharake dhe interesante.

Morgan, nëna e një-vjeçares, i vendosi makijazh vajzës së saj në fytyrë dhe e ndau me të tjerët rezultatin përfundimtar në TikTok, transmeton lajmi.net.

Shumë njerëz të tjerë po e kalojnë kohën duke përgatitur dhe duke kërcyer, kjo nënë erdhi me një ide pak më ndryshe se të tjerët.

Ajo pikturoi vetullat e bebes dhe e bëri të dukej shumë më ndryshe dhe më qesharake.

Ajo tha:” Kam shikuar diçka të ngjashme vitin e kaluar dhe po mundohem të kalojë mirë me familjen time, ne menduam që do të ishte diçka zbavitëse”. /Lajmi.net/