Nëse largohet nga Bayern Munich, ky do të jetë klubi i ri i Riberys – Lajmi.net
Nëse largohet nga Bayern Munich, ky do të jetë klubi i ri i Riberys
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 12:46, 4 April 2018
Franck Ribery mund të largohet nga Bayern Munich.

Franck Ribery ende nuk ka vendosur për të ardhmen e tij.

Mesfushori i Bayern Munichut ka hyrë në muajt e fundit të kontratës në Bayern Munich.

Por, e përditshmja gjermane “Bild” raporton se në rast të largimit nga klubi bavarez, Ribery mund të shkojë larg nga futbolli evropian, përcjell “lajmi.net”.

Ylli i madh francez pëlqehet në Katar dhe në Superligën e Kinës. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO