Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Nëse i doni shumë karbohidratet dhe nuk mund të jetoni pa to, ky është manikyri perfekt për ju

9:16 | 22 Maj 2020

Mund të duket e çuditshme dhe jo shumë praktike, por është unike.

Gjatë karantinës shumica nga ne kemi shfrytëzuar aftësitë tona, dhe është gati që karantina të përfundojë, transmeton lajmi.net.

Pse jo, të provoni që ushqimin tuaj të preferuar ta dërgoni në një nivel tjetër.

Gjëja e parë që bëri ky artist ishte, të shkonte në kuzhinë. Në fakt thonjtë nga buka janë interesante, kjo teknikë e çuditshme bëhet duke e pjekur bukën të cilën e keni bërë gati për thonjtë dhe më pas të vendoset në thonjtë me anë të ngjitësit të duhur.

Mënyra tjetër është thonjtë me pica, por nëse dikush nga ju ka një ide edhe më interesante mund ta provoni dhe pse jo ta ndani me të tjerët. /Lajmi.net/

Woman gets a bread manicure

When carbs are life… 💅😂

Gepostet von Daily Mail Video am Donnerstag, 21. Mai 2020