Mourinho ka një lajm fantastik për tifozët e Man Utd – Lajmi.net
Mourinho ka një lajm fantastik për tifozët e Man Utd
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 10:55, 11 July 2018
Jose Mourinho ka filluar kërkimin për blerje të reja, te skuadra e Manchester United.

Manchester United nuk i ka përfunduar përforcimet për sezonin e ri.

“Sky Sports News” raporton se menaxheri Jose Mourinho ka filluar kërkimin për blerje të reja, te skuadra nga Old Trafford.

Manchester United synon të krijojë ekip të fortë për të konkurruar për titull në Premierligë, përcjell “lajmi.net”.

Andaj, Mourinho po punon për blerje të reja te “Red Devils”. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO