Fit – Lajmi.net

Aktuale

​Dëshironi të humbni peshë? Mjafton të ndizni televizorin

Në rast të mungesës së disponimit, si dhe dëshpërimit për të humbur peshë, juve do iu mjaftonte të ndeznit televizorin....

20 February, 2019 Lexo më shumë

Meshkujt që nuk mund t’i bëjnë kaq pompa janë të rrezikuar nga sëmundjet e zemrës

Meshkujt e moshës së mesme të cilët nuk mund t’i bëjnë as 10 pompa janë dukshëm më të rrezikuar nga sulmet e zemrës dhe ato të trurit....

19 February, 2019 Lexo më shumë

Suplimenti që mund t’iu ndihmojë me humbjen e peshës

Suplimentet për humbje peshe mund t'iu ndihmojnë pacientëve mbipeshë në planet e dietës....

12 February, 2019 Lexo më shumë

Doni të humbni peshë? Shmangni së bëri këto gabime në mëngjes

Që të gjithë kemi disa lloj zakonesh, të cilat mund të na kushtojnë por vështirë se heqim dorë nga to....

6 February, 2019 Lexo më shumë

Humbisni 12 kilogramë në një muaj me këtë dietë fantastike

Ndër dietat e shumta që tashmë dimë, shfaqet një e re: dieta braziliane. Kjo ju lejon të humbisni deri në 12 kg në muaj, sepse është shumë e lehtë....

3 February, 2019 Lexo më shumë

Digjni dhjamin në bark pa ushtruar, vetëm përmes ngrënies së këtij ushqimi

Doni që t'i shmangeni palestres dhe sërish të humbni peshë? Ja se si mund ta digjni yndyrën e barkut duke ngrënë këtë ushqim të lartë në proteinë....

30 January, 2019 Lexo më shumë

Gruaja që humbi 55 kilogramë vetëm duke ecur në dhomë

Gruaja e cila humbi afro 55 kilogramë tashmë po ndan sekretin sesi e arriti këtë me të tjerët....

29 January, 2019 Lexo më shumë

Ndajini ushqimet sipas ngjyrave, do t’i humbisni 10 kilogramë në javë

Nëse vendosni që t'i ndani ushqimet tuaja në brumëra dhe perime, do të keni rezultate mahnitëse brenda një kohe shumë të shkurtër....

21 January, 2019 Lexo më shumë

Gruaja tregon dietën sekrete, i ndihmoi të humbte 20 kilogramë brenda një jave

Doni të humbni peshë pa i kushtuar kohë palestrës? Kjo grua tregon dietën që ndoqi, e që i ndihmoi të humbte 20 kilogramë....

17 January, 2019 Lexo më shumë

Si të digjni yndyrën e akumuluar rreth barkut, vetëm duke ngrënë këtë proteinë

Doni të humbni peshë pa shpenzuar as edhe një orë në palestër? Ngrënia e kësaj proteine ndihmon djegien e dhjamit rreth barkut....

16 January, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO