Lajm fantastik për Bayernin para përballjes me Liverpoolin – Lajmi.net
Lajm fantastik për Bayernin para përballjes me Liverpoolin
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 15:12, 11 February 2019
Bayern Munich ka marrë një lajm fantastik para përballjes së parë ndaj Liverpoolit në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Bayern Munich do të përballet me Liverpoolin në Ligën e Kampionëve, gjersa ka marrë një lajm fantastik.

Manuel Neuer është i gatshëm që të rikthehet në ndeshjen ndaj skuadrës angleze, e që padyshim se është një lajm fantastik për bavarezët.

“Jam mirë, nuk është edhe aq serioz lëndimi”, tha fillimisht portieri gjerman, përcjell lajmi.net.

“Nëse gjithçka shkon mirë, atëherë do të jem i gatshëm që të luajë ndaj Liverpoolit.”, ka bërë të ditur Neuer. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO