Hidhet shorti për Kupën e Gjermanisë, ‘spikat’ B’Monchengladbach – Bayern

18:59 | 29 Gusht 2021

Është hedhur shorti i plotë për raundin 1/32 të Kupës së Gjermanisë.

Nga shorti i hedhur, ndeshja më interesante do jetë mes Borussia Monchengladbach dhe Bayern Munichut, shkruan lajmi.net.

Dortmund do përballet me FC Ingolstadt 04, derisa RB Leipzigu do jetë mysafirë i SV Babelsberg.

Është hedhur shorti i plotë për raundin 1/32 të Kupës së Gjermanisë.:

Ndeshjet do zhvillohen me 26/27 tetor 2021./Lajmi.net/