Gruaja e Dani Alves “çmend” internetin me fotot e reja – Lajmi.net
Gruaja e Dani Alves “çmend” internetin me fotot e reja
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSportTë tjera 8:57, 2 August 2018
Ditë të bukura për brazilianin e PSG-së.

Dani Alvesh dhe e dashura e tij Joana Sanz janë duke kaluar momente të paharrueshme në Maldive.

Paparacët kanë arritur të kapin foto nga momentet e tyre më të bukura, ku në sy bien edhe skenat me puthjet “hot” ndërmjet tyre.

37647842_217544772153552_8510485372130557952_n-768x768

Megjithatë këto foto janë postuar edhe në rrjetet sociale nga vetë e dashura e tij.

E fejuar e 35-vjeçarit të PSG-së duket se është shumë e apasionuar pas modelingut dhe fotove.

37927461_293833648037578_5412068146292981760_n-768x91231988139_1971934609546401_1299805585083990016_n-768x76828434462_1411725762306341_2623155115732762624_n-768x96025037034_151320605522395_922975526878969856_n-768x669

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO