Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Fotografia më perfekte e një shqiponje

8:30 | 22 Maj 2020

A keni parë një fotografi të tillë?

Në shumë raste, është thjeshtë çështje mendimi kur dikush thotë që ai ka bërë fotografinë perfekte dikur në të kaluarën, transmeton lajmi.net.

Në këtë rast fotografinë që po shihni nuk është vetëm mendimi i disa personave por është mendimi i mijëra personave të tjerë që thonë se kjo fotografi është perfekte.

I decided to repost as my cover with a watermark as this eagle is getting shared more than I imagined!

Gepostet von Steve Biro am Sonntag, 19. Mai 2019

Në fotografi ju mund të shihni një shqiponjë e quajtur Bruce, e bërë nga fotografi, Steve Biro. Ai është përpjekur të bëjë fotografi të shqiponjave për shumë kohë dhe disa herë radhazi.

Kur ajo fotografi u postua online, u bë virale dhe nuk ka ndonjë shenjë ndalese.

Momenti më interesant teksa po bënte fotografinë ishte kur Bruce po fluturonte mbi ujë. /Lajmi.net/