Formacionet zyrtare: Atletico – Barcelona

19:29 | 13 Prill 2016

Atletico Madrid dhe Barcelona e zhvillojnë ndeshjen e kthimit çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Më poshtë mund t’i gjeni formacionet zyrtare të skuadrave.

Atletico: Oblak; Juanfran, Godín, Lucas, Filipe Luís; Augusto, Gabi, Saúl, Koke, Carrasco;  Griezmann

Barcelona: Ter Stegen, Alves, Piqué, Mascherano, Alba, Busquets, Rakitic, Iniesta, Messi, Neymar, Luis Suárez