Fiton Roma – Lajmi.net
Fiton Roma
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 22:39, 9 March 2018
Roma ka vazhduar me formë të mirë në Serie A.

‘Giallorosët’ kanë shënuar një tjetër fitore shumë të rëndësishme, duke e mposhtur 3:0 Torinon në kuadër të xhiros së 28-të.

Të dy golat e kësaj ndeshje, u shënuan në pjesën e dytë.

Manolas në minutën e 56’, De Rossi në minutën e 73’ dhe Pellegrini në minutën e 90′, shënuan për fitoren e Romës.

Me këtë fitore, Roma numëron 56 pikë dhe renditet në vendin e tretë./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO