Fillon revolucion te Roma, ky lojtar largohet i pari – Lajmi.net
Fillon revolucion te Roma, ky lojtar largohet i pari
Autori: Lajmi.net MerkatoSerie ASport 10:57, 16 April 2019
Roma do t’i bëjë disa largime me të përfunduar ky sezon.

Roma është dëshpëruar nga disa transferime që i bëri në verën e kaluar, andaj do të fillojë largimet e tyre.

Lojtari i parë që pritet të largohet nga skuadra italiane është Javier Pastore, përcjell lajmi.net.

Sulmuesi argjentinas u transferua te Roma nga PSG, ndërsa tani pritet që të transferohet te Boca Juniors.

Romakët i duan 25 milionë euro nga shitja e Javier Patores, gjersa kanë pranuar ofertë edhe nga Kina. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO