Edhe Partizani humb në kualifikimet e Ligës së Evropës, Maribori fiton në Tiranë – Lajmi.net
Edhe Partizani humb në kualifikimet e Ligës së Evropës, Maribori fiton në Tiranë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 19:25, 12 July 2018
Mysafirët triumfuan me rezultat të ngushtë, 1:0.

Edhe Partizani ka pësuar humbje në raundin e parë kualifikues për Ligën e Evropës.

Skuadra tiranase u mposht nga Maribori në shtëpi.

Mysafirët triumfuan me rezultat të ngushtë, 1:0.

Golin e vendimtar e realizoi Gregor Bajde në minutën e 49. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO