Drita mëson kundërshtarin e shortit në Ligën e Kampionëve – Lajmi.net
Drita mëson kundërshtarin e shortit në Ligën e Kampionëve
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 12:31, 12 June 2018
Drita ka mësuar kundërshtarin e raundit preliminar për Ligën e Kampionëve.

Drita do të përballet me kampionin e Andorrës, FC Santa Coloma (AND).

Drita e mësoi kundërshtarin e saj në rrugë për t’u kualifikuar në Ligën e Kampionëve pas shortit të u hodh sot në Nyon.

Drita më 22 qershor do të udhëtojë në Gjibraltar, ku pas katër ditësh debuton në arenën ndërkombëtar në ndeshjen gjysmëfinale kundër Santa Coloma në rundin preliminar, duke nisur fazën kualifikuese për Ligën e Kampionëve.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO