Buffon: Kjo është dhurata më e mirë që ma ka bërë jeta! – Lajmi.net
Buffon: Kjo është dhurata më e mirë që ma ka bërë jeta!
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 18:36, 16 April 2018
Gianluigi Buffon ndjehet i nderuar që është kapiten i Italisë.

Portieri i Juventusit ka treguar dhuratën më të mirë që i ka bërë jeta.

Të qenit kapiten i Italisë, është dhurata më e mirë që jeta ia ka bërë Buffonit.

Këtë deklaratë Buffon e ka bërë pas ndeshjes që Juventus e fitoi ndaj Sampdorias.

“Të jesh kapiten i Italisë, është dhurata më e madhe që jeta ime ma ka bërë”, ka deklaruar Buffon./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO