Bologna 0-2 Juventus, notat e lojtarëve – Lajmi.net
Bologna 0-2 Juventus, notat e lojtarëve
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 22:55, 12 January 2019
Juventusi është në rrugë të mirë për ta mbrojtur titullin e Kupës së Italisë, pasi e ka mposhtur 2-0 Bolognën të shtunën në 1/8 e finales së kësaj gare.

Kampionët e Serie A, edhe pse me disa ndryshme në formacion, ia doli të marrë fitore të merituar në ‘Renato Dell’Ara’.

Bernardeschi dhe Kaen shënuan për fitoren e Juventusit.

Në pjesën e dytë, trajneri Massimiliano Allegri inkuadroi edhe Cristiano Ronaldon, i cili nisi këtë ndeshje nga bankina.

Notat e lojtarëve për paraqitjen në këtë ndeshje i gjeni në pjesën e mëposhtme./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO